Nowość

  Parrot Bebop-Pro 3D Modeling + PIX4D

  5 806,51 zł

  Producent: Parrot
  Kod: PF726440AA
  EAN: 3520410045301
  Produkt niedostępny
  Waga:3.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  PARROT BEBOP-PRO 3D MODELING

  KLIKNIJ W OBRAZEK     

  Parrot Bebop-Pro 3D Modeling to kompleksowe rozwiązanie dronowe dla architektów, specjalistów budowlanych i agencji nieruchomości, umożliwiające łatwe tworzenie fotorealistycznych modeli 3D, zdjęć i filmów z domów i budynków. To wielofunkcyjne narzędzie to wyjątkowe połączenie oprogramowania Parrot Bebop 2 i oprogramowania Pix4Dmodel, które umożliwia specjalistom budowlanym łatwą i szybką ocenę prac do wykonania, przygotowanie nowych projektów i promowanie ich właściwości w Internecie

  Nie musisz być doświadczonym pilotem, modelowanie Parrot Bebop-Pro 3D pasuje do każdego, bez wcześniejszej znajomości modelu drona lub 3D. Oprogramowanie Pix4Dmodel jest jednym z najbardziej wszechstronnych i potężnych na rynku, umożliwiającym uzyskanie modelu 3D z imponującym renderingiem z 14 zdjęć MP zrobionych przez drona. Aby ułatwić wykonywanie tych zdjęć, dron Parrot Bebop 2 jest zaprogramowany do całkowicie automatycznego lotu: wystarczy użyć smartfona i aplikacji Pix4Dcapture.

  Uwaga: Tablet i komputer osobisty nie są zawarte w rozwiązaniu

  KOMPAKTOWY I ŁATWY W PILOTARZU

  Lekki i kompaktowy (500g) Parrot Bebop 2 jest bezpieczny w locie, solidny i łatwy w transporcie. Jego 14-megapikselowa kamera zapewnia optymalne zdjęcia i filmy w jakości Full HD 1080p. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon do kontrolowania, a 25-minutowa żywotność baterii w locie pozwala wykonać pracę bez obawy, że bateria nie będzie wystarczająca podczas lotu. Za pomocą aplikacji mobilnej Pix4Dcapture wyślij dron na zlecenie, aby uzyskać doskonale autonomiczny lot wokół nieruchomości lub placu budowy.

  NARZĘDZIE TERENOWE DLA ARCHITEKTÓW I PROFESJONALISTÓW BUDOWLANYCH

  Modelowanie 3D Parrot Bebop-Pro jest łatwym w użyciu rozwiązaniem do szybkiej inspekcji wizualnej i projektowania prac konstrukcyjnych na obiekcie, a nawet do kształtowania krajobrazu. To narzędzie może być natychmiast użyte do podjęcia decyzji w biurze projektowym lub zidentyfikowania prac do wykonania. Uzyskaj proste pomiary budynku, takie jak długość, wysokość lub powierzchnia dachu: przed rozpoczęciem prac masz dostępne dane do oszacowania zakresu planowanych prac, od malowania ścian po instalację nowego dachu.


  ZADEMONSTRUJ SWOIM KLIENTOM NOWE MOŻLIWOŚCI

  Trójwymiarowy model nieruchomości to nowy sposób promowania nieruchomości. O wiele bardziej skuteczny niż wideo, gość przejmuje kontrolę nad odkrywaniem nieruchomości na ekranie, rozglądając się po domu, gdzie tylko chce, oglądając jego otoczenie z góry, z bliska i ze wszystkich stron.

  Zaprezentuj model 3D nieruchomości na swojej stronie internetowej: pozwól odwiedzającym przejąć kontrolę nad wizytą. Dzięki ekranowi mogą rozglądać się po domu, jak im się podoba, obserwując otoczenie z góry, z bliska i ze wszystkich stron.

   

  OBRAZOWANIE I PRZETWARZANIE 3D NA WSZYSTKICH TWOICH MEDIACH, ZARÓWNO W BIURZE I W INTERNECIE

  Rozwiązanie Pix4Dmodel zawiera kilka narzędzi, które sprawiają, że wrażenia 3D z Twojej nieruchomości są tak wszechstronne i łatwe, jak to tylko możliwe.

  Za pomocą aplikacji mobilnej Pix4Dcapture można zaplanować loty i pobrać wszystkie obrazy niezbędne do mapowania. Korzystając z modułu publikacji internetowej lub bezpośrednio z aplikacji, wyślij te obrazy do chmury Pix4Dmodel, która automatycznie generuje model 3D ze zdjęć. Następnie możesz utworzyć model 3D i film z lotu projektu, który możesz wyświetlić w dowolnej przeglądarce - to naprawdę proste! Udostępnij tę unikalną treść w swojej witrynie i sieciach społecznościowych, aby zaprezentować swoje właściwości.

  STWÓRZ PLAN LOTU ZE SWOIM SMARTFONEM I PROFESJONALNIE WYKORZYSTAJ DRONA

  Za pomocą Pix4Dcapture można utworzyć plan lotu i uzyskać bardzo obszerny zestaw danych wizualnych. Dzięki tym danym masz możliwość tworzenia map georeferencyjnych lub modeli 3D w oprogramowaniu Pix4Dmodel (licencja do uzyskania). Pix4Dcapture umieszcza profesjonalne mapowanie lotnicze w zasięgu każdego.


  Zestaw zawiera:

  1 Parrot Bebop 2
  3 baterie
  1 Skycontroller 2
  1 Plecak
  2 ładowarki z 3 adapterami krajowymi
  8 śmigieł
  1 narzędzie do montażu śmigła
  1 Krótki przewodnik
  1 Pix4Dmodel Roczna licencja na oprogramowanie i chmurę

  Informacja dla Klienta:
  Produkt jest towarem na zamówienie, aby mógł być dostarczony (wysłany) musi zostać wcześniej zapłacony, a środki muszą być zaksięgowane na naszym koncie.
  Forma płatności - płatność przy odbiorze nie będzie dla tego produktu uwzględniona.  

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.