Nowość

  Parrot Bluegrass + Sequoia

  27 073,53 zł

  Producent: Parrot
  Produkt niedostępny
  Waga:3.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  PARROT BLUEGRASS 

  KLIKNIJ W OBRAZEK     

  Parrot Bluegrass to uniwersalny quadkopter zaprojektowany dla rolnictwa, który pomaga rolnikom poprawić ROI, wykorzystując 2-wie wbudowane kamery; kamera wideo i czujnik multispektralny Parrot Sequoia.

  Dzięki przedniej kamerze Full HD rozwiązanie to obejmuje monitorowanie terenu, sadu i infrastruktury. Zapewnia także szybką i łatwą analizę stanu zdrowotnego upraw, dzięki przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu do przetwarzania, AIRINOV FIRST +.

  Parrot Bluegrass jest łatwy w transporcie dzięki wymiennym śmigłom i można go łatwo skonfigurować, latać, przetwarzać dane i naprawiać.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZADBAJ O ZDROWIE SWOICH UPRAW

  Parrot Bluegrass jest wyposażony w czujnik multispektralny Parrot Sequoia. Ta niewielka, lekka, multispektralna kamera rejestruje 4 pasma widmowe w świetle widzialnym i niewidocznym świetle podczerwonym, aby analizować stan zdrowia uprawy. Parrot Sequoia ma 16-megapikselową kamerę RGB i pojemność pamięci wewnętrznej 64 GB.

  Parrot Sequoia jest również wyposażony w czujnik nasłonecznienia, który nie tylko rejestruje bieżące warunki oświetleniowe, ale także lokalizację GPS i dane inercyjne. Dane Parrot Sequoia mogą być używane z oprogramowaniem przetwarzającym, takim jak Pix4Dag lub platforma chmurowa AIRINOV FIRST +, do generowania mapy indeksowej pola do monitorowania upraw, które wymagają skanowania i zoptymalizowanego leczenia.

  WIELOZADANIOWY I ŁATWY W UŻYCIU

  Zaprojektowany, aby być łatwym w użyciu i pilotarzu, Parrot Bluegrass łączy w sobie aerodynamiczną konstrukcję, zaawansowany autopilot, mocne silniki z akumulatorem o dużej pojemności.

  Dron może wykonywać bardzo precyzyjne loty dzięki Parrot Skycontroller 2 w zasięgu 2 km (1,2 mili). Parrot Bluegrass przesyła filmy wideo z kamery przedniej do kontrolera, umożliwiając rolnikowi sprawdzenie jego farmy, sadu, na monitorowanie i uzyskiwanie analizy jego ziemi.

  AUTOMATYCZNE MAPOWANIE KAŻDEGO LOTU DZIĘKI PIX4DCAPTURE

  Pix4Dcapture to prosta aplikacja, która pozwala planować automatyczne loty nad ziemią.

  Interfejs umożliwia precyzyjne określenie obszaru, na którym chcesz lecieć i na jakiej wysokości, dzięki czemu możesz dokładnie śledzić stan swojego lotu.

  Parrot Bluegrass może pokryć do 30 hektarów na wysokości 70 m / 230 stóp.

  PIX4DCAPTURE: MOBILNA APLIKACJA DO PLANOWANIA LOTÓW

  Aplikacja mobilna do planowania lotów w celu uzyskania optymalnych danych mapowania z drona klienta.

  Bezpłatna aplikacja Pix4D, Pix4Dcapture, pozwala wybrać plan lotu i przechwycić dane obrazu, gotowe do tworzenia georeferencyjnych map i modeli w oprogramowaniu graficznym Pix4D.

  Dostępne dla Androida i iOS

  KORZYSTAJĄC Z AIRINOV, DOŚWIADCZAJ SZYBKIEJ I ŁATWEJ OBSŁUGI

  AIRINOV to firma świadcząca usługi rolne, złożona z ekspertów ds. Agronomii, której celem jest pomoc rolnikom w monitorowaniu swoich pól i naukowcom ich platform próbnych. Dzięki 6-letniemu doświadczeniu koncentrującemu się wyłącznie na rolnictwie, AIRINOV zna oczekiwania i dostarcza najlepsze w swojej klasie produkty. Ponad 15 000 rolników korzysta już z tej usługi na całym świecie.

  AIRINOV First + to potężna i łatwa w użyciu platforma do mapowania chmur rolniczych, która przetwarza przechwycone dane upraw w praktyczny wgląd. W 3 prostych krokach: utwórz konto, prześlij swoje zdjęcia do chmury i wygeneruj raport AIRINOV, który można wykorzystać.

  Raport AIRINOV zawiera informacje na temat upraw poprzez przetwarzanie do 150ha / 370 akrów tygodniowo i obejmuje:

  - Mapy NDVI: najłatwiejszy sposób zmierzenia zmienności wewnątrz pola

  - Prosta mapa stref do szybkiej analizy

  - Szczegółowa mapa stref, aby pomóc w aplikacji zmiennej stawki.

  Zestaw zawiera:

  1 Parrot Bluegrass
  1 Parrot Sequoia
  3 Baterie
  1 Parrot Skycontroller 2
  1 Plecak
  2 Ładowarki i 6 adapterów
  1 Kabel USB do Micro-USB
  1 Skrócona instrukcja obsługi
  1 Rok od platformy AIRINOV FIRST + w zakresie chmury mapowania rolnictwa
  Miesięczny abonament na Pix4Dag - używany na komputerach i w chmurze


  Informacja dla Klienta:
  Produkt jest towarem na zamówienie, aby mógł być dostarczony (wysłany) musi zostać wcześniej zapłacony, a środki muszą być zaksięgowane na naszym koncie.
  Forma płatności - płatność przy odbiorze nie będzie dla tego produktu uwzględniona.  

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.